hypo

Kancelář doma nebo v office centru?

Začali jste podnikat a potřebujete si někde vytvořit svoje zázemí? Místo, kam za vámi budou chodit klienti a kde budete mít klid na práci? Jednou z možností je zařídit si kancelář přímo u vás doma. Pokud se vám to nezdá jako dobrý nápad, můžete využít služeb office center.

Domov nebo v office centrum?Pokud žijete v malém bytě, je zbytečné o tom vůbec přemýšlet. Ale jestliže obýváte velký dům, můžete si klidně v jedné místnosti vytvořit plnohodnotnou kancelář.

Vyjde vás to jistě levněji, než pokud byste se rozhodli hledat prodej kanceláře. Ale je potřeba se zamyslet nad tím, jestli vůbec chcete mít kancelář doma. Pro někoho je to skvělá příležitost, pro jiného je práce z domova zlý sen.

Představme si například maminku na mateřské, která se rozhodla podnikat. Ta pronájem obchodní prostory Praha jistě hledat nebude. Alespoň zatím ne. Pro ni je totiž práce přímo z domova naprosto ideální.

Jinak by to pravděpodobně ani nešlo, protože musí mít dítě pořád u sebe. Jsou ale i lidé, kteří se na práci doma nedokážou soustředit a raději dělají všechno možné okolo, než aby pracovali.

Co by měla splňovat domácí kancelář?


V kanceláři musíte mít klid na práci a soustředění. Je tedy nutné najít si pro kancelář samostatnou neprůchozí místnost s dostatkem denního světla.

Nejlépe se vám bude pracovat v místnosti s méně výraznými barvami, jako je modrá, zelené nebo přírodní odstíny. Nezapomeňte na kvalitní pracovní stůl a především židli, která by měla být pohodlná a polohovatelná.

Proč je dobré office centrum?


Pronájem kanceláří Praha nabízí i možnost tzv. office center. Díky nim můžete získat kancelář na dobré adrese, kam za vámi klienti rádi přijdou. Kancelář v office centru si můžete pronajmout jen na krátkou dobu. Vyhnete se tedy placení pronájmu na roky dopředu. Výhodou je také fixní cena, díky které můžete plánovat vaše výdaje a zařízená kancelář.Komentáře k článku

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek